Detay stüdyomuzun misafirlerinden BMW 3.20i’nin detaylı temizlik işlemlerini ve Gyeon Iron kullanarak demir tozu temizliği işlemlerini tamamladık. Aracın boya düzeltme ve parlatma işlemlerine hazırlık aşamasında, yüzeydeki mikropartikülleri gidermek için Gyeon Q2M Clay kullandık. Kil temizliğini tamamladıktan sonra boyasız dış plastik aksamları, cam fitillerini ve polisaj aşamasında zarar görebilecek her aksamı 3M Maskeleme Bantları ile koruma altına aldık.

Yüzeyi incelediğimizde yoğun çizikler tespit ettik. Bu çizikleri gidermek için Koch-Chemie F5 kullanmaya karar verdik ve ilk aşama polisajı gerçekleştirdik. Aracın yüzeyindeki çizikler giderildikten sonra polisaj pedinin yarattığı harelenmeleri gidermek için Koch-Chemie M2 Hare Giderici ile yüzeyi parlattık. İki aşamada minimum aşındırma ile maksimum verim elde ederek yüzeyi kusursuz hale getirdik.

Elde ettiğimiz yüzeyi koruma altına almak için Koch-Chemie S0.01 kullanarak boya koruma uygulamasını gerçekleştirdik. Aracın camlarında Gyeon View kullanarak cam su itici uygulamasını tamamladık. Aracı müşterimize teslim etmeden önce lastiklerde Gyeon Tire kullanarak lastik koruyucu ve parlatıcı kaplama uygulamasını gerçekleştirdik ve müşterimizi uğurladık.